Глобус Банк видав перший кредит за програмою «Доступна іпотека 7%» в Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Глобус Банк видав перший кредит за програмою «Доступна іпотека 7%» в Києві

Особисті фінанси
15
Клієнтами стала родина Журавлів.
Сім’я вже 20 років проживає в кімнаті 18,6 кв.м. в гуртожитку.
Кредит видано на 2-кімнатну квартиру в Дарницькому районі м. Києва. Площа — 72,85 м2 вартістю 1, 457 млн. грн. від партнера Банку ДБК-Житлобуд.
Сума кредиту — 999 тис.грн.
Строк — 20 років
Початковий внесок — 458 тис. грн.
«Державна програма „Доступна іпотека 7%“ дозволяє значно здешевити іпотечні кредити і пропонує надзвичайно привабливі умови для клієнтів. Вона розширює коло клієнтів, які можуть претендувати на такі кредити, і дає реальну можливість українцям нарешті поліпшити свої житлові умови — зазначив Сергій Мамедов, Голова Правління Глобус Банку. — Ми працюємо на ринку іпотечного кредитування вже більше 5 років і маємо багатий досвід, тому завжди готові оперативно і професійно допомогти на найкращих умовах».
«Ми спершу не повірили, бо з нашим рівнем доходу не відповідали звичайним програмам, а тут нам подзвонили з банку і самі запропонували стати учасником держпрограми. Ми одразу погодилися, буквально за два дні зібрали документи і дізналися, що можемо отримати кредит» — розповів Ярослав Журавель.
Сьогодні ж Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою «Доступна іпотека 7%» у Харкові. Його отримала 32-річна жінка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку, АТ «Трест Житлобуд-1».
26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором.
Глобус Банк — беззаперечний лідер первинного кредитування на іпотечному ринку України. Банк працює переважно за партнерськими програмами. Серед його партнерів — понад 50 надійних забудовників, у банку акредитовано понад 200 об’єктів. Видано кредитів більше ніж на 1 мрд. грн. понад 2000 клієнтів.
За матеріалами:
Глобус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас