0 800 307 555
0 800 307 555

Президент Євроради назвав умови для покращення бізнесу та інвестицій в Україні


Президент Євроради назвав умови для покращення бізнесу та інвестицій в Україні

Під час спільної з президентом Володимиром Зеленським прес-конференції на КПВВ «Щастя» на Донбасі глава Євроради Шарль Мішель зазначив, що Україні потрібно багато зробити саме для судової реформи та боротьби з корупцією.

«Українські громадяни заслуговують на судову систему, яка поважатиме правовладдя, боротиметься за кращі інтереси і демонструватиме, що немає безкарності для злочинів. Це головні умови, які забезпечують те, щоб український народ побудував інститути влади. Це має найбільше значення, щоб покращити умови для бізнесу та інвестицій в Україні», — сказав він.

Також Шарль Мішель додав, що Україна віддана боротьбі з корупцією. Тому Європейський Союз підтримує судову реформу і готовий надалі надавати фінансову і консультаційну підтримку на цьому шляху.

Напередодні Володимир Зеленський анонсував реформу правосуддя. Серед іншого, вона передбачає створення суду присяжних. Наразі готові вже два законопроекти, що дадуть старт його роботі.

Довідка Finance.ua:

  • Індекс очікувань ділової активності (ІОДА), що розраховується Нацбанком, в лютому підскочив до 48,8 з 37,6 в січні, і це найкращий результат з жовтня 2020 року.
  • Інститут місцевого бізнес-омбудсмена планують запровадити у кожному регіоні. Окрім цього, хочуть створити інформаційні, інкубаційні, акселераційні центри підтримки бізнесу.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua