0 800 307 555
0 800 307 555

У Януковича заперечують наявність заморожених банківських рахунків і активів у Швейцарії


У Януковича заперечують наявність заморожених банківських рахунків і активів у Швейцарії

Колишній президент України Віктор Янукович, який з 2014 року живе на території РФ, не має заморожених банківських рахунків і активів в Швейцарії, заявив прес-секретар Януковича Юрій Кірасир.

«В черговий раз хочемо відзначити, що офіційна влада Швейцарії на запит англійських адвокатів компанії JHA LLP, що представляють інтереси В. Ф. Януковича, про наявність банківських рахунків і економічних активів, що належать екс-президенту України, направила офіційну відповідь», — зазначив прес-секретар екс-президента в Facebook у вівторок, 2 березня.

Він уточнив, що в документі йдеться про те, що «в Швейцарії немає банківських рахунків або інших активів на ім’я президента Януковича, які вони заморозили».

Кірасир підкреслив, що замороження активів, що накладається Швейцарією, «стосується інших осіб (тобто не Януковича), перерахованих в Додатку до Постанови про замороження активів в зв’язку з Україною».

«Швейцарська федеральна рада чітко не вказує, кому належать „70 мільйонів швейцарських франків“, але при цьому офіційно визнає, що вони не належать Президенту Януковичу. Ми вимагаємо від посольства Швейцарії в Україні опублікувати спростування на своє повідомлення, в якому згадується недостовірна інформація щодо В.Ф. Януковича», — заявив Кірасир.

Як раніше заявили представники посольства Швейцарії в Києві, Швейцарія і Україна тісно співпрацюють для повернення українському народу заморожених активів Януковича і його оточення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua