0 800 307 555
0 800 307 555

ОАЕ інвестуватимуть у видобуток корисних копалин в Україні


ОАЕ інвестуватимуть у видобуток корисних копалин в Україні

Візит української делегації на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським до Об’єднаних Арабських Еміратів пройшов успішно. Роботи в рамках реалізації досягнутих інвестиційних домовленостей між провідними компаніями двох країн вже починаються.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

За його словами, візит української делегації в ОАЕ, який відбувся з 14 по 15 лютого 2021 року, увінчався підписанням 18 міжурядових угод і меморандумів про перспективи інвестиційного співробітництва між представниками великого українського бізнесу в різних сферах (від енергетики до промисловості) з найбільшою інвестиційною компанією ОАЕ Mubadala.

В ОАЕ був помічений і український підприємець, співзасновник корпорації АТБ і глава групи компаній BGV Group Геннадій Буткевич. У розпорядженні редакції опинилася фотографія Буткевича з Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі, зроблена в ході відвідування виставки.

Як повідомило інформагентство Emirates News Agency між BGV Group і Mubadala підписано меморандум про взаєморозуміння. У коментарях ЗМІ Геннадій Буткевич поінформував, що документ передбачає вивчення потенційних можливостей для взаємовигідного співробітництва компаній в галузі видобутку корисних копалин і виробництва на території України продукції з високою доданою вартістю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua