ПриватБанк запускає “Іпотеку пiд 7%” — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк запускає “Іпотеку пiд 7%”

Особисті фінанси
597
Сьогодні ПриватБанк підписав договір з Фондом розвитку підприємництва щодо запуску кредитування клієнтів в рамках державної програми «Доступна іпотека 7%». Як повідомили у банку, подати заявку на пільговий кредит на житло можна буде вже з 1 березня на спеціальній сторінці сайту банку.
Згідно з умовами нової державної програми, отримати у ПриватБанку кредит з компенсацією державою частини кредитної ставки до рівня 7% річних можна на купівлю квартири чи будинка, нормативна площа яких становить 50 кв. метрів загальної площі на одну особу чи сім’ю з двох осіб і 20 кв. метрів – на кожного наступного члена сім’ї.
Так як програма має насамперед соціальний характер, в ній можуть прийняти участь українці, середньомісячний дохід яких та кожного із членів за останні шість місяців не перевищує десятикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні України.
Максимальний розмір такого кредиту обмежено сумою у 2 млн грн, а вартість житла, що купується у іпотеку, не повинна перевищувати 2,5 млн грн. Отримати пільговий кредит на житло можна на строк до 20 років, а первинний внесок позичальника має бути не меншим за 25% вартості житла.
На умовах пільгової іпотеки можна придбати переважно сучасне житло у новобудовах – багатоквартирних або приватних будинках, які здані в експлуатацію не раніше, ніж за три роки до початку старту програми.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас