В Україні зареєстрував літаки новий лоукост — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні зареєстрував літаки новий лоукост

Фондовий ринок
928
Новий український лоукост Bees Airline днями зареєстрував в Україні два перші літаки.
«Це Boeing 737−800 з бортовими номерами українського регістра UR-UBA і UR-UBB. Державіаслужба видала на них реєстраційні посвідчення 22 і 23 лютого 2021 року», — йдеться в повідомленні.
Обидва авіалайнери випущені у 2010 році й поки знаходяться в Польщі. Раніше їх під номерами UR-PSC і UR-PSD дев’ять років експлуатувала МАУ.
Наразі Bees Airline ще не має сертифіката експлуатанта, який дозволяє авіакомпанії почати виконувати рейси з пасажирами. Для отримання цього документа необхідно поповнити флот двома літаками, що авіакомпанія вже зробила.
На цей час відомо, що в березні Bees Airline почне польотну програму з Києва на єгипетський курорт Марса-Алам, а у квітні полетить до Кенії для туроператора TPG.
Авіакомпанія має намір працювати за концепцією лоукост на регулярних і чартерних рейсах. Базовим аеропортом для неї стане «Київ» (Жуляни).
Зараз схожу концепцію на українському ринку застосовує авіакомпанія SkyUp. Її до липня 2020 року очолював Євген Хайнацький, який зараз є представником акціонерів Bees Airline.
За матеріалами:
Avianews.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас