День фінансів: «човникові електрички» від УЗ, ціна на газ в березні, Bitcoin. Кому вниз? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: «човникові електрички» від УЗ, ціна на газ в березні, Bitcoin. Кому вниз?

629
Середа, 24 лютого. Поговоримо про ціни на газ, продукти, ліки і навіть ціну на Bitcoin.
Bitcoin. Кому вниз? Найдорожча криптовалюта Bitcoin, яка ще в неділю коштувала рекордні $ 58,3 тис. за «монету», втратила вже $10 тис. і торгується поблизу $ 48 тис.. Нагадаємо, на спекуляціях з Bitcoin компанія Tesla заробила більше, ніж на виробництві електрокарів, підрахувала компанія Wedbush Securities.
“Човникові електрички” від УЗ. “Укрзалізниця” працює над реалізацією проєкту «Київ City Express», який передбачає роботу приміських електричок за принципом човника. Цей принцип дозволить збільшити вдвічі кількість пасажирів, які щодня прибувають до столиці з міст-супутників – до 150 тисяч осіб.
Березнева ціна від “Нафтогазу”. Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” встановила березневу ціну на газ у розмірі 6,86 гривні за кубічний метр з ПДВ і без вартості розподілу.
День фінансів: «човникові електрички» від УЗ, ціна на газ в березні, Bitcoin. Кому вниз?
Більшість газопостачальних компаній також оприлюднили свої ціни на березень. Вони прогнозовано не перевищують 6,99 грн за кубометр. Адже до кінця березня уряд запровадив дію граничної ціни.
Жорстке регулювання цін у Білорусі. У сусідній країні заборонили до кінця лютого підвищувати ціни виробникам, постачальникам і торгівлі, а з 1 березня — піднімати їх більш ніж на 0,2% на місяць. Обмеження запроваджуються на продукти та непродовольчі товари, що входять до списку соціально значущих — загалом 62 позиції. У списку ліків, на які обмежили підвищення цін, — 50 позицій. Подібне рішення – обмеження щодо зростання цін не більше ніж на 0,5% на місяць – влада Білорусі вже ухвалювала на початку 2020 року, але в підсумку скасувала його.
МВФ і НБУ. Довга дорога в дюнах. Як повідомив голова НБУ Кирило Шевченко, для досягнення домовленостей з Міжнародним валютним фондом Україні потрібно вирішити проблемні питання у фіскальній сфері, енергетичній і в боротьбі з корупцією. Також Шевченко розповів, що вже вдалося зробити Нацбанку.
Карантинні обмеження в столиці. У Києві з 24 лютого, згідно з рішенням Кабміну про повернення до адаптивного карантину, встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, який передбачає низку заборон.
Правила ПДР: перевезення дітей. Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху в пунктах, що стосуються перевезення дітей в автомобілях. Тепер у легкових авто треба обов’язково мати спеціальні утримувальні системи, якщо планується перевозити дитину, зріст якої менший за 145 см.
Рубрика “Перевірено особисто”. На прохання форумчан Finance.ua вирішив перевірити, як працює віртуальний банк “Еко-банк” від Укргазбанку.
День фінансів: «човникові електрички» від УЗ, ціна на газ в березні, Bitcoin. Кому вниз?
Одному з журналістів було доручено стати клієнтом Укргазбанку і на особистому прикладі підтвердити або спростувати часом досить різкі висловлювання форумчан на адресу цього додатка.

«ЕКО-банк» від Укргазбанку. Перевірено особисто

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас