0 800 307 555
0 800 307 555

"Доковідний" пасажиропотік українські аеропорти зможуть наздогнати в 2024 році — прогноз


"Доковідний" пасажиропотік українські аеропорти зможуть наздогнати в 2024 році — прогноз

Українські аеропорти, згідно з оптимістичними прогнозами, зможуть відновити «доковідний» пасажиропотік в 25 млн осіб в 2024 році.

Такий прогноз з посиланням на Державіаслужбу озвучив голова Державного агентства інфраструктурних проектів України («Укрінфрапроект») Кирило Хомяков на всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«З 2016-го по 2019 рік пасажиропотік в Україні зріс в два рази. Це найбільші темпи зростання в Європі, які тільки були. Це дуже потужно і доводить те, що потенціал його подальшого зростання в Україні після відновлення „доковідного“ періоду — колосальний», — сказав він.

Згідно з песимістичним прогнозом, в 2024 році українським аеропортам вдасться відновити пасажиропотік тільки на рівні 18 млн пасажирів.

Хомяков при цьому додав, що в Україні наразі низький рівень авіамобільності населення — 0,5. У Молдові він становить 0,8, Румунії – 1,1, Польщі – 1,2.

«Якщо ми вийдемо на рівень Польщі – це буде вже 45 млн пасажирів на рік (пасажиропотік в аеропортах — ІФ)», — додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua