0 800 307 555
0 800 307 555

«Нафтогаз» готовий за 200 мільйонів гривень взяти на зберігання «трубу Медведчука»


«Нафтогаз» готовий за 200 мільйонів гривень взяти на зберігання «трубу Медведчука»

НАК «Нафтогаз України» як єдиний акціонер АТ «Укртранснафта» надала товариству дозвіл на прийняття нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок» на тимчасове зберігання без права користування.

Про це йдеться в рішенні акціонера.

У документі йдеться про те, що «Нафтогаз» надає «Укртранснафті» згоду на прийняття на тимчасове відповідальне зберігання без права користування арештованого майна афілійованої з Віктором Медведчуком «ПрикарпатЗахідтранс». Умова для прийняття — компенсація витрат «Укртранснафті» за рахунок держави.

Йдеться про частину нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок». Витрати на утримання майна в «Нафтогазі» оцінили у 200 млн гривень. При внесенні змін до фінплану товариства ці витрати також будуть враховані.

Нагадаємо, 19 лютого 2021 року Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення про застосування санкцій проти голови політради партії «Опозиційна платформа — за життя» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

В цілому РНБО прийняла рішення щодо 19 юридичних і 8 фізичних осіб, на яких указом президента були накладені відповідні санкції.

Того ж дня, 19 лютого Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення про невідкладні заходи для повернення державного майна, а саме частини нафтопродуктопроводів «Самара — Західний напрямок» загальною протяжністю 1433 км, що проходять через територію України, народу України.

Правоохоронним органам поставлено завдання з’ясувати обставини, за яких державна власність опинилася в приватних руках.

20 лютого 2021 року Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про невідкладні заходи щодо націоналізації частини нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua