Компанія CCloan завоювала 2-е місце в номінації “Кращий сервіс онлайн-кредитування” від PSM Awards — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія CCloan завоювала 2-е місце в номінації “Кращий сервіс онлайн-кредитування” від PSM Awards

Особисті фінанси
8
11 лютого відбулася 5-а ювілейна церемонія нагородження кращих учасників українського FinTech ринку – премія PaySpace Magazine Awards 2020. Щороку ця премія присуджується передовим компаніям та фахівцям на ринку фінансових технологій України. Переможців визначають за результатами відкритого голосування, голосування редакції журналу, а також експертів у сфері фінансів та технологій. Цього року кількість отриманих голосів від користувачів перевищила рекордні 100 тисяч. За словами організаторів, PSM Awards є справжнім знаком якості на ринку фінтех України.
“Цьогоріч у конкурсі брали участь 19 топових мікрофінансових компаній України. Завдяки підтримці наших клієнтів та професійній роботі команди компанія CCloan завоювала “срібло” в номінації “Кращий сервіс онлайн-кредитування”. Для нас це не тільки привід для гордості, а й стимул для розвитку. Попереду ще багато роботи: впровадження it-інновацій, розробка і запуск нових вигідних акцій, підвищення якості клієнтського обслуговування. Ще раз дякуємо всім за довіру, кожен ваш голос – плюс один привід ставати краще”, – говорить директор з маркетингу CCloan Анна Мойсєєва.
Награждение PSM Анна Моисеева Анна Мойсеева Наталья Клевакина
Окрім нагородження кращих фінансових компаній, в рамках заходу була проведена панельна дискусія за участю експертів українського ринку мікрокредитування. В її ході представники топових МФО обговорили підсумки 2020 року, зміни в регулюванні ринку і тренди, які будуть актуальними в 2021 році.
На думку експертів, 2020 рік став роком боротьби з наслідками пандемії, звичайно, приніс він і деякі складнощі. З іншого боку, будь-який стрес – це трансформація і необхідність оперативно змінюватися відповідно до викликів часу.
Наталья Клевакина
Директор CCloan Наталія Клєвакіна прокоментувала, що команда CCloan, яка налічує понад 300 співробітників, практично за один день перейшла в онлайн. Вона зазначила, що жоден рік не обходиться без труднощів, однак ті челенджі, які були, компанія успішно подолала. СЕО CCloan впевнена, що 2021-й також стане роком викликів та можливостей.
Команда CCloan ще раз дякує всім клієнтам, які віддали свій голос за нас. Ви – найбільша мотивація ставати краще!
За матеріалами: CCloan
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас