В Google Pay і Apple Pay тепер можна додати бізнес-картку. Як це зробити — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Google Pay і Apple Pay тепер можна додати бізнес-картку. Як це зробити

Особисті фінанси
26
Сервіси Google Pay і Apple Pay стали доступні всім власникам бізнес-карток Альфа-Банку Україна. Якщо клієнт вирішить підключити свою бізнес-картку до цих платіжних сервісів, йому достатньо додати її у відповідний мобільний додаток на своєму пристрої з NFC.
Як додати бізнес-картку. Щоб токенізувати бізнес-картку Альфа-Банку Україна в Google Pay, потрібно завантажити відповідну програму на смартфон, відсканувати картку і ввести для підтвердження SMS-код, що надійде на пристрій. На смартфонах iOS бізнес-картка додається так само, через наперед установлену програму Wallet.
Якщо у клієнта підключена послуга SMS-інформування, то він одразу отримає на свій фінансовий мобільний номер повідомлення з кодом підтвердження. Якщо ні, то пройти ідентифікацію та активувати картку можна буде за допомогою дзвінка в контакт-центр.
Коли бізнес-картка відобразиться в гаманці, клієнт зможе здійснювати покупки в магазинах на безконтактних терміналах, через інтернет або мобільні додатки, оплачувати відрядження, представницькі та інші витрати.
Безпека розрахунків. Платіжні сервіси Google Pay/Apple Pay не передають номер картки продавцеві, не зберігають його на пристрої або серверах. Дані картки надійно шифруються, а номер перетворюється на унікальний платіжний код, який працює лише на одному пристрої. Також для захисту даних у разі відключення блокування екрану картки з Google Pay/Apple Pay автоматично видаляються.
Розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch. Сервіс Google Pay доступний для смартфонів з NFC на OC Android 5.0 і пізніших версій.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас