400
Xiaomi також планує випустити власний автомобіль, — ЗМІ
— Технології&Авто
Компанія Huawei останнім часом розширює свою присутність на автомобільному ринку, але тепер схоже, що Xiaomi також планує зайняти нішу в автоіндустрії. Про це пише видання Gizmochina.
Згідно зі звітом iFengNews, кілька джерел нещодавно заявили, що китайський технологічний гігант планує побудувати власний автомобіль і розглядає це як стратегічне рішення. Але деталі поки не відомі.
Також відповідно до джерел, проектом керуватиме безпосередньо засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь.
Відзначається, що ще в 2013 році Лей Цзюнь двічі відвідав США, щоб зустрітися з генеральним директором Tesla Ілоном Маском.
У звіті також говориться, що диверсифікація напрямки виробництва настає в міру того, як ринок смартфонів стикається зі стагнацією. Крім того, зростає популярність ринку інтелектуальних електромобілів. Так що не стане повною несподіванкою, якщо компанія буде прагнути розширити свою присутність на ще не освоєному для себе ринку.
У самій компанії Xiaomi ці чутки поки ніяк не прокоментували.
За матеріалами: ITsider.
Поділитися новиною
Також за темою
Їзда без автокрісла: чи має значення вік дитини
ТОП-5 дизельних авто, які найчастіше ламаються — думка експертів (фото)
Електромобіль BMW i3 нового покоління вийде у 2026 році на базі «New Class»
Acura RSX дебютував як кросовер
Тепер у WhatsApp можна планувати групові дзвінки
Дебютував лімітований Rolls-Royce Brabus з екстравагантнии дизайном (фото)