Розкрито нову схему шахрайства в мобільному банкінгу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розкрито нову схему шахрайства в мобільному банкінгу

Кримінал
2712
З кожним разом дії зловмисників вдосконалюються і зараз під ударом знаходяться юридичні особи. А саме, розкрито нову схему шахрайства в мобільному банкінгу, яка надає можливість шахраям отримати доступ до рахунків компаній.
Працює ця схема таким чином. Зловмисники отримують доступ до вашого мобільного додатку банку, там же переводять його в режим налаштування. На даному етапі зловмисники вивчають структуру програмного інтерфейсу програми (АРІ). На основі цих дій зловмисники отримують доступ до формування розпорядження на переказ коштів та формують рахунок на переказ коштів. Відповідно до цього, відправником коштів зазначають юридичну особу. Тим більше, що номери рахунків юридичних осіб знаходяться у відкритому доступі на сайті кожної компанії.
Самостійно захиститись від такого типу шахрайства буде досить складно. В даному випадку повинні тісно співпрацювати банківські установи, а саме розробники відповідного програмного забезпечення із своїми клієнтами та перевіряти наявні системи на вразливість.
За матеріалами:
ITsider.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас