Moneyveo отримала нагороду "Вибір країни" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Moneyveo отримала нагороду "Вибір країни"

Особисті фінанси
16
У 2020 році Moneyveo вкотре підтвердила довіру українців до сервісу, здобувши перемогу в національній бізнес-премії України «Вибір країни». Ця нагорода – свідоцтво визнання клієнтами і авторитетними експертами.
Премія «Вибір країни» щороку визначає кращі компанії України та сприяє їхньому розвитку. Отримати її може тільки один лідер у кожній сфері діяльності. Вибір переможця відбувається на основі аналізу звітів рейтингових агентств, проведення фокус-груп та інших технологій.
Отримання премії підтверджує високі досягнення компанії у своїй сфері та довіру клієнтів. Простота і доступність, блискавична швидкість обслуговування та максимальна захищеність усіх операцій – це те, за що користувачі обирають наш сервіс.
Перемога в 2020 році для Moneyveo – це не лише нагорода, це ще нові завдання і виклики.
Топменеджери компанії поділилися своєю думкою про те, що для них є вибір.
«Кожен день ми робимо вибір, як поліпшити наш сервіс і зробити продукт більш якісним і доступним для клієнтів. Завжди генеруємо креативні ідеї і придумуємо цікаві акції, щоб споживач був задоволений нашими послугами»
- ділиться комерційний директор Moneyveo Максим Параска.
На додаток до слів Максима, Сергій Сінченко, операційний директор компанії, зазначив:
«Мій вибір – впроваджувати культуру безперервного проактивного поліпшення бізнес-процесів». Адже правильно і послідовно збудовані процеси в компанії – запорука її високої ефективності».
Технічний директор Moneyveo Алекс Банасевич вважає, що статус кращого сервісу онлайн-кредитування передбачає повністю задоволеного клієнта, який готовий звертатися за послугами знову.
«Мій вибір – це пошук оптимальних шляхів вирішення актуальних завдань бізнесу: спрощення інтерфейсу, розробки ефективної системи комунікації клієнтів і служби підтримки та якісне впровадження цих рішень» – зазначив Алекс.
До всього сказаного Влас Головін, керівник департаменту розвитку продукту, додав:
«Product-команда щодня робить вибір – допомагати клієнтам вирішувати їхні фінансові завдання простіше і швидше за рахунок інноваційного підходу в розвитку продукту. Чим менше часу витрачає клієнт, тим більше цінності в продукті. Іноді менше – означає більше».
За словами Григорія Лісничого, директора відділу з інформаційних технологій, Moneyveo не просто надає якісний сервіс, але і гарантує найвищий рівень безпеки даних клієнтів відповідно до міжнародних стандартів.
«Для мене вибір – це забезпечити роботу високонавантаженого проєкту 24/7, 365 днів» – підсумував Григорій .
Moneyveo неодноразово ставала володарем престижних нагород національного і міжнародного рівня. А мати таку престижну медаль, як «Вибір країни» – означає бути впізнаваними мільйонами українців і бути першими на ринку небанківського споживчого кредитування України.
Пишаємося своєю перемогою і віримо, що далі – нові досягнення та нові нагороди!
За матеріалами: Moneyveo
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас