Укргазбанк у трійці найбільших надавачів фінансового лізингу в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укргазбанк у трійці найбільших надавачів фінансового лізингу в Україні

Особисті фінанси
29
За 2020 рік УКРГАЗБАНК здійснив операцій фінансового лізингу на суму 1,4 млрд грн, а це майже 170% приросту у порівнянні з попереднім роком. Загалом за обсягом нових угод банк посідає третю позицію серед лідерів ринку (за даними Асоціації лізингодавців України).
Наш портфель лізингових угод сягає 1,7 млрд грн, з них понад 1,4 млрд грн – фінансування ЕКО-програм.
У Банку діє ряд спеціальних партнерських програм на придбання сільськогосподарської техніки, муніципального транспорту, спеціалізованої техніки та медичного обладнання на вигідних умовах; ми фінансуємо оновлення основних фондів у комунальних та транспортних підприємствах та впроваджуємо енергоефективні технології.
«Фінансовий лізинг – це дуже зручний інструмент, особливо для комунальної сфери. Саме тому ми активно співпрацюємо із муніципалітетами в усіх куточках країни, пропонуємо доступні умови фінансування на заходи з енергоефективності чи-то ремонтні роботи. Втім левова частка наших проєктів – це, все ж таки, оновлення транспорту.
За минулий рік через механізм лізингового фінансування в УКРГАЗБАНКУ ряд муніципалітетів суттєво оновили транспортну інфраструктуру міст України, а це понад 200 одиниць нової техніки (автобуси, тролейбуси, трамваї). Особливо приємно, що в українських містах все частіше з’являється новий транспорт саме вітчизняного виробництва. Маємо значимі для нас проєкти і в медицині – ми профінансували придбання медобладнання для міських та обласних лікарень на суму понад 100 млн грн», – зазначила директорка департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Тетяна Корнієнко.
З нашого досвіду, найчастіше фінансовий лізинг використовувався для придбання транспортних засобів (більше 50%), сільськогосподарської техніки (близько 30%), залізничної техніки (близько 10%) та спеціалізованого обладнання (майже 10%). Наші найбільші проєкти реалізовано у Дніпрі, Києві, Кропивницькому, Івано-Франківську, Вишгороді, Харкові, Запоріжжі.
За матеріалами:
Укргазбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас