Bitcoin пророкують обвал — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Bitcoin пророкують обвал

Фінтех і Картки
6441
Bitcoin протягом тижня може піти на корекцію вниз. Діапазон торгів може мати нижню межу аж до 47 тисяч доларів за монету, верхня межа при цьому не перевищить 53 тисяч доларів.
«По-перше, реалізовані технічні цілі зростання цього активу. По-друге, завершення азіатських свят може стати тригером для необхідності набрати нові позиції перед черговим ціновим стрибком. По-третє, співвідношення обсягів покупців і продавців на ф’ючерсних криптомайданчиках створює передумови для корекції», — заявив старший аналітик компанії Hamilton Алекс Шустер.
Однак, за його словами, спекулятивність ситуації полягає в тому, що будь-яке зниження ринок буде «з’їдати». Оптимістичні оцінки зростання ціни до 100 тисяч доларів за монету вже в 2021 році, через наявність інституційних інвесторів, будуть провокувати керуючих хеджфондами і дрібних інвесторів нарощувати позиції при зниженні ціни.
«Тиждень навряд чи пройде без форс-мажорів і сюрпризів, тому не можна однозначно сказати, що 47 тисяч доларів за монету стане точкою для відновлення зростання. Коментарі в ЗМІ, будь-якого характеру, можуть в момент спровокувати більш різкі розпродажі. Так, наприклад, за минулий тиждень різке зростання Bitcoin стартувало на новинах про те, що компанія MicroStrategy збільшить інвестиції в криптовалюту до 900 млн доларів. Подібні коментарі можуть мати і негативне забарвлення. Тому якщо є націленість на довгострокові інвестиції в криптовалюту, то потрібно буде спокійно перечекати зниження ціни», — резюмував Шустер.
Нова хвиля зростання курсу валюти почалася в грудні, коли за кілька тижнів Bitcoin подорожчав на 40%. За підсумками 2020 року курс зріс на 240%.
НБУ досі не визначився зі статусом криптовалют. Фактично українці, які купують їх, добровільно віддають свої гроші. Гарантій, відповідальності, можливості повернути кошти, немає.
З операцій не платять податки, вони фактично ніде не відображаються. Офіційно регулятор не визнає криптовалюти навіть в якості «грошового сурогату».
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас