НБУ повернув МТБ БАНКу 4,35 млн.грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ повернув МТБ БАНКу 4,35 млн.грн

Особисті фінанси
14
НБУ повернув МТБ БАНКу 4,35 млн.грн
Верховний суд України залишив без змін рішення попередніх судових інстанцій про скасування накладення штрафу в 4,35 млн грн Національним банком України на МТБ БАНК.
У квітні 2019 року НБУ наклав на “МТБ БАНК” штраф у розмірі 4,35 млн грн. Підставою для прийняття такого рішення стало встановлення НБУ нібито факту вчинення ПАТМТБ БАНК” ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу. МТБ БАНК сплатив штраф, однак оскаржив дії НБУ в суді.
Як повідомляє прес-служба НБУ, Верховний суд 10 грудня 2020 року залишив без змін судові рішення Одеського окружного адміністративного суду від 3 грудня 2019 року і П’ятого апеляційного адміністративного суду від 10 червня 2020 року про скасування рішення Нацбанку про накладення штрафу на ПАТМТБ БАНК “в розмірі 4,35 млн, прийнятого в квітні 2019 року.
У повідомленні НБУ відзначається, що сплачені кошти Нацбанк повернув банку в добровільному порядку.
За матеріалами:
МТБ Банк (Марфін Банк)
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас