Ford має намір практично повністю перейти на випуск електромобілів у Європі до 2030 року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ford має намір практично повністю перейти на випуск електромобілів у Європі до 2030 року

Технології&Авто
209
Американський автовиробник Ford Motor Co. істотно реорганізує бізнес в Європі.
Компанія пообіцяла практично повністю перейти на виробництво електромобілів до кінця десятиліття.
Одним з перших кроків в рамках трансформації будуть інвестиції в розмірі $ 1 млрд в німецький завод, який почне виробляти автомобілі, що повністю працюють на електриці, через два роки. До середини 2026 року Ford пропонуватиме гібридні, що заряджаються, або повністю електричні моделі автомобілів у кожній категорії своєї лінійки.
До 2030 року всі моделі пасажирських автомобілів Ford будуть повністю працювати на електриці. Не такий великий, але стратегічно важливий підрозділ комерційних автомобілів продовжить продавати деякі фургони та вантажівки на традиційних видах палива.
«Споживачі все більше хочуть, щоб ми перейшли на виробництво електромобілів», — сказав президент Ford Europe Стюарт Роулі в інтерв’ю агентству Bloomberg. «Наші клієнти дуже орієнтовані на стале споживання і хочуть, щоб бренди та компанії, з якими вони працювали, разом з ними рухалися в цьому напрямку», — зазначив він.
Інвестиції Ford дозволять модернізувати 90-річний завод в німецькому Кельні, який є одним з найбільших виробничих комплексів у Європі. Автовиробник оприлюднить більше деталей щодо своїх планів в найближчі місяці. На поточний момент на заводі виробляються автомобілі Fiesta. Ford продовжить випуск цієї моделі паралельно з новими електромобілями протягом деякого часу.
Європа стала епіцентром переходу на електромобілі в минулому році: автовиробники вперше продали в регіоні більше повністю електричних або гібридних, що заряджаються, автомобілів, ніж в Китаї. Стрибок був пов’язаний з посиленням стандартів рівня викидів, а також субсидіями, які допомогли галузі відновитися після негативних наслідків пандемії коронавірусу, і презентацією нових моделей, які будуть дотримуватися суворіших норм в найближчі роки.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас