Співробітники ГУ ДФС у Сумській області викрили ухилення від сплати податків на суму понад 7,5 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Співробітники ГУ ДФС у Сумській області викрили ухилення від сплати податків на суму понад 7,5 млн грн

Кримінал
351
Група осіб – мешканців Сумської області протягом 2018-2021 років використовували реквізити підконтрольних їм суб’єктів господарської діяльності для ухилення від сплати податків.
Фактично ряд товариств, шляхом штучного, безпідставного завищення витрат на придбання товарно-матеріальних цінностей та послуг від підконтрольних ФОП умисно ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах- на загальну суму понад 7,5 млн грн.
Працівники ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури провели ряд санкціонованих обшуків приміщень що використовувалися вищезгаданими товариствами.
За результатами проведених слідчих дій виявлено пусті бланки товарно-транспортних накладних з відбитками печаток підконтрольних фізичних-осіб підприємців, чисті аркуші паперу формату А4 з відбитками печаток підконтрольних фізичних-осіб підприємців та СГД-нерезидентів, 9 печаток та штампів суб’єктів господарювання, готівкові грошові кошти, чорнові записи, пиломатеріали. Всього виявлено товарно-матеріальних цінностей та валюти на суму близько 800 тис. гривень. Виявлені речі та документи приєднані до матеріалів кримінального провадження. Триває розслідування.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас