"Кредобанк" отримав нагороду в номінації "Роздрібний банк" рейтингу "Банки 2021 року" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Кредобанк" отримав нагороду в номінації "Роздрібний банк" рейтингу "Банки 2021 року"

Особисті фінанси
12
«Кредобанк» визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Нагороду присуджено за абсолютний приріст гривневих кредитів фізичних осіб за січень-листопад 2020 року.
Рейтинг «Банки 2021 року» розраховувався на основі даних звітності банків, опублікованих Національним банком України станом на 1 січня та на 1 грудня 2020 року. Ключовими показниками для розрахунків місць в рейтингу стали розмір активів, депозитного і кредитного портфелів фізичних і юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфелю пластикових карт. У 2021 році рейтинг визначався для кожної з груп банків за класифікацією НБУ — окремо для банків іноземних банківських груп, банків з державним капіталом та банків з приватним українським капіталом.
«Перемога у номінації „Роздрібний банк“ підтверджує вагомі результати роботи напрямків роздрібного бізнесу Кредобанку за 2020 рік. Минулого року банк одним із перших в Україні максимально знизив ставки на іпотечні кредити, а також нарощував обсяги автокредитування. Результатом цієї роботи стало зростання портфелю іпотечних кредитів банку до більш як 2 мільярдів гривень, а портфелю кредитів на автомобілі – до більш ніж 3 мільярдів гривень», — говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.
Кредобанк постійно отримує високу оцінку своєї роботи від експертної та медійної спільнот України. У 2020 році банк посів 2-ге місце у рейтингу надійності банківських депозитів за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», 5-те місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», а також переміг у номінації «Доступний (іпотечний) кредит» VIII Всеукраїнської будівельної премії «Ibuild-2020». Окрім того, банк посів 1-ше місце в номінації «Овердрафти», 2-ге місце у номінації «Лізинг» та 3-тє місце в номінаціях «Іпотечний кредит» та «Автокредит» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який проводиться інформаційним агентством «Фінансовий клуб».
За матеріалами:
Кредобанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас