Білл Гейтс планує інвестувати 2 млрд доларів у боротьбу зі змінами клімату — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Білл Гейтс планує інвестувати 2 млрд доларів у боротьбу зі змінами клімату

Фондовий ринок
296
Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс має намір інвестувати в найближчі п’ять років близько 2 млрд доларів у боротьбу зі зміною клімату. Про це він повідомив в опублікованому в понеділок інтерв’ю німецькій газеті Handelsblatt.
Кошти Гейтс планує вкласти в стартап-компанії та інші проєкти. На його думку, кліматичній катастрофі слід запобігати за допомогою інноваційних технологій. «Це можливо, але буде дуже складно», — вважає засновник Microsoft.
Одночасно Гейтс закликав збільшити в п’ять разів глобальні державні інвестиції в наукові дослідження — як мінімум до 110 млрд доларів на рік. Їх слід направити по всьому світу в розвиток відновлюваних джерел енергії та інші інновації. «Ми повинні змінити фізичну економіку темпами, яких ще не було в історії», — вважає Гейтс.
Білл Гейтс і його дружина Мелінда очолюють благодійний фонд, в число основних напрямків роботи якого входять боротьба з небезпечними хворобами в країнах, що розвиваються, програми в сфері охорони здоров’я та освіти в США. Через фонд були виділені сотні мільйонів доларів на розробку вакцини від коронавірусу нового типу і на підтримку бідних верств населення, які найбільш уразливі в умовах пандемії.
Прихильники конспірологічних теорій, однак, вважають, що поширення коронавірусу «є спецоперацією для чіпування людей і подальшого стеження за ними», і що за нею нібито стоїть Гейтс.
Влітку минулого року Білл Гейтс заявив, що зміни клімату можуть забрати набагато більше життів, ніж COVID-19.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас