А-Банк виступив генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

А-Банк виступив генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ

Фондовий ринок
592
А-Банк виступив генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ
11.02.2021 року А-Банк став новим генеральним партнером ФК «Динамо» Київ.
Вже 13.02.2021 року гравці ФК «Динамо» Київ вийдуть на поле у ​​новій формі з логотипом мобільного додатка ABank24.
«Футбольний клуб «Динамо» Київ – це один з яскравих представників нашої країни у світі футболу, клуб з великою історією перемог. Для нас велика честь виступити генеральним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ та зробити свій внесок у розвиток українського футболу», – говорить голова правління А-Банку Юрій Кандауров.
«Перед київським «Динамо» завжди ставились найвищі завдання – вже понад 80 років команда бореться за першість в усіх турнірах, в яких бере участь. Партнери, які нам у цьому допомагають, теж мають бути першими у своїй галузі або прагнути цього. Упевнений, що з новим генеральним партнером ми зможемо зробити крок уперед до нових футбольних вершин», – зазначає президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс.
Сторони впевнені, що співпраця буде взаємовигідною й успішною як для «Динамо» Київ, так і для А-Банку. Банк розраховує побачити в рядах своїх клієнтів всіх уболівальників футболу і просто цінителів актуальних фінтех-рішень.
Про А-Банк
А-Банк представлений на ринку банківських послуг понад 25 років. Послугами Банку користується понад 1,6 млн клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета Банку – надання сучасного і технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 232 відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.
За новинами А-Банку стежте на офіційних сторінках Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.
Про «Динамо» Київ
Футбольний клуб «Динамо» Київ є визнаним у світі лідером українського футболу. Команда має унікальну історію перемог та футбольних рекордів, багато з яких вже нікому не вдасться перевершити. Київське «Динамо» – єдина команда на пострадянському просторі, яка завжди боролася за найвищі нагороди і ніколи не втрачала свого місця в еліті. Сьогодні «Динамо» виступає одразу у трьох турнірах, за підсумками яких має нагоду вже навесні вчергове поповнити колекцію своїх титулів та трофеїв. Вихованці «Динамо» тричі ставали володарями «Золотого м’яча» найкращому футболісту Європи. Футболісти «Динамо» завжди були і є сьогодні основою національної збірної України. І головні перемоги у «Динамо» ще попереду!
За матеріалами:
А-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас