Tesla запустить у Китаї дослідницький центр, який розробить електромобіль за $25 000 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla запустить у Китаї дослідницький центр, який розробить електромобіль за $25 000

Технології&Авто
215
Компанія Tesla вже постачає електромобілі китайської збірки споживачам в Європі, поки в Німеччині не почне працювати нове підприємство, що покриває потреби місцевого ринку. У Шанхаї також повинен з’явитися дослідницький центр, який власними силами розробить нову модель електромобіля, пропоновану і за межами Китаю.
Як зазначає Electrek, у своєму недавньому інтерв’ю голова китайського підрозділу Tesla Том Чжу (Tom Zhu), будівництво дослідницького центру вже ведеться, і це буде перший центр такого типу за межами США. Від інженерних розробок до дизайну і ходових випробувань — в Китаї Tesla зможе здійснювати повний цикл робіт зі створення нових моделей. Дослідницький центр почне працювати до кінця поточного року, до його складу увійдуть понад 20 різних лабораторій.
У майбутньому силами китайських фахівців буде розроблена нова модель електромобіля, як зазначає представник компанії. Вона буде вироблятися в Китаї і пропонуватися по всьому світу. У вересні минулого року Ілон Маск (Elon Musk) пообіцяв, що Tesla протягом трьох років налагодить випуск електромобіля вартістю $25 000. Не можна виключати, що нова модель буде розроблена і встане на конвеєр саме в Китаї. Tesla вже подала заявку в регулювальні органи Китаю, згідно з якою випуск нової моделі буде освоєний в Шанхаї вже в 2022 році. Ілон Маск деякий час тому заявив, що для ринку Європи компанія могла б випустити невеликий електричний хетчбек.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас