0 800 307 555
0 800 307 555

Alphabet закрила проект loon по забезпеченню інтернету за допомогою повітряних куль


Alphabet закрила проект loon по забезпеченню інтернету за допомогою повітряних куль

Alphabet закриває підрозділ по розробці доступу в інтернет з літаючих повітряних куль під назвою Loon, пише processer.media.

«Шлях до комерційної життєздатності виявився набагато довшим і ризикованішим, ніж очікувалося. У найближчі місяці ми почнемо згортати операції, і це більше не буде проектом в Alphabet», – написав у блозі Астро Теллер, керівник лабораторії X.

Alphabet, материнська компанія Google, запустила проект Loon в червні 2013 року. У 2018 році Loon запустив свій перший комерційний інтернет-сервіс в Кенії, що складається з близько 35 повітряних куль, що покривають площу близько 50 тисяч квадратних кілометрів. Loon також надав інтернет-послуги в районах, постраждалих від стихійних лих, запустивши повітряні кулі в Пуерто-Ріко після урагану Марія в 2017 році і в Перу після землетрусу в 2019 році.

Теллер говорить, що Loon працює над переводом співробітників на інші посади в X, Google і Alphabet. «Невелика група команди Loon залишиться, щоб забезпечити безперебійну і безпечну роботу Loon, в тому числі згорнути пілотну службу Loon в Кенії», – сказав Теллер. Служба Loon в Кенії буде працювати до березня.

Щоб підтримати користувачів в Кенії, які можуть постраждати через втрату служби Loon, компанія обіцяє виділити 10 мільйонів доларів на підтримку некомерційних організацій і підприємств в Кенії, що займаються інтернетом, підприємництвом і освітою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua