0 800 307 555
0 800 307 555

Будівництво «Північного потоку-2» може зупинитися на невизначений термін


Будівництво «Північного потоку-2» може зупинитися на невизначений термін

Будівельні роботи на газопроводі «Північний потік-2» в водах Німеччини можуть бути зупинені на невизначений термін, але противники все ще повинні навести докладні причини, щоб виправдати зупинку.

Про це заявила президент Федерального морського і гідрографічного агентства Німеччини Карін Камманн-Кліппштейн, повідомляє Reuters.

Цього тижня дві екологічні групи подали скарги в агентство, що видало розпорядження на продовження періоду, протягом якого теоретично можуть відбуватися будівельні роботи.

Камманн-Кліппштейн заявила, що скарги на трубопровід тепер повинні бути підкріплені переконливими аргументами, але немає фіксованого терміну для подання таких заяв.

«Це не в наших руках», — сказала вона журналістам, сказавши, що агентство швидко оцінить усі причини, щойно їх буде подано.

Нагадаємо, Сполучені Штати внесли до санкційного списку російський корабель-трубоукладач «Фортуна», задіяний в будівництві газопроводу «Північний потік-2».

Раніше стало відомо, що концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва «Північного потоку-2», ставши першою німецькою компанією, яка залишила проект російського газопроводу.

Як повідомлялося, «Газпром» в випущеному ним проспекті єврооблігацій визнав, що існують ризики зупинки або згортання проекту газопроводу «Північний потік-2».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua