647
Газпром бронює потужності на рівні поточної прокачування
— Енергетика
Російський Газпром бронює транзитні потужності України на лютий на рівні поточного прокачування.
Про це свідчать результати місячного аукціону на Regional Booking Platform.
На 2021 рік у Газпрому діє довгострокове бронювання українських потужностей в обсязі 40 млрд куб. м – це 110 млн куб. м на добу.
На платформі RBP 18 січня бронювали додаткові транзитні потужності на лютий. Із запропонованих 15 млн куб. м на добу були запитані 14,2 млн куб. м на добу.
Зазначається, що в період з 1 по 16 січня Газпром прокачав через Україну в середньому по 124,4 млн куб. м на добу. На початку січня російська компанія різко знизила транзит газу через Україну.
Нафтогаз є компанією-організатором транспортування газу і на замовлення Газпрому бронює у ТОВ Оператор ГТС України необхідні потужності ГТС.
Підписана в 2019 році угода між Нафтогазом і Газпромом передбачає бронювання потужностей української ГТС для транспортування російського газу на рівні 65 млрд куб. м в 2020 році і по 40 млрд куб. м в 2021-2024 роках.
За матеріалами: НВ
Поділитися новиною
Також за темою
EBA закликає НКРЕКП врегулювати мільярдні борги на балансуючому ринку електроенергії
Вчені назвали найвигіднішу систему опалення будинку
Україна отримає понад €600 млн і виведене з експлуатації обладнання 6 європейських ТЕЦ та ТЕС
Як зменшити відключення світла: поради бізнесу
В Україні об’єднали всі зимові програми підтримки на одній платформі
Україна може стати хабом для американського скрапленого газу
