0 800 307 555
0 800 307 555

Hyundai оголосила про глобальне відкликання кросоверів Tucson через серйозну проблему


Hyundai оголосила про глобальне відкликання кросоверів Tucson через серйозну проблему

Компанія Hyundai ухвалила рішення провести масове відкликання кросоверів Tucson.

Зазначається, що відклична кампанія пов’язана з тим, що в моторному відсіку Hyundai Tucson третьої генерації може виникнути пожежа.

Однак, конкретна причина займань ще не виявлена, і ремонт буде здійснюватися виходячи з найбільш імовірної версії. Відзначимо, що компанія вже не в перший раз стикається із займанням своїх машин, причини яких все ще не може встановити.

Відомо, що відповідно до документів Національного управління безпекою дорожнього руху США, перша скарга на загоряння в моторному відсіку Tucson третьої генерації в північноамериканський підрозділ Hyundai надійшла влітку 2019 року.

Огляд постраждалої машини показав, що вогонь почався в блоці запобіжників ABS, який для кросоверів Tucson виробляє корейська корпорація Mando, але що саме з ним не так, розслідування поки не виявило. Були проведені десятки “слідчих експериментів”, але однозначного результату немає, за робочу версію ухвалили коротке замикання внаслідок електрохімічної корозії, а корозія ця виникає через особливості техпроцесу виготовлення друкованої плати.

Додамо, що кампанія відкликання кросоверів Tucson 2019-2021 модельних років з ринку США через цю проблему була оголошена ще восени минулого року і торкнулася близько 180 тисяч одиниць авто. Однак в кінці минулого місяця кампанію довелося розширити, так як з’явилася інформація про випадки займання на дорестайлінгових кроссоверах за межами США.

Наразі невідомо, скільки всього тепер кросоверів Tucson доведеться ремонтувати, але в США, де зареєстровані 12 пожеж (на щастя, без постраждалих), під відкликання потрапили 652 024 кросовера, вироблені в період від 19 травня 2015 року до 16 листопада 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua