0 800 307 555
0 800 307 555

Український автовиробник запатентував електричну вантажівку


Український автовиробник запатентував електричну вантажівку

Українська компанія “Богдан Моторс” запатентувала електричну вантажівку ERCV27.

Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Зазначається, що багатофункціональний вантажний автомобіль з електроприводом від луцького підприємства можна вважати довершеним та відпрацьованим зразком, що може серійно виготовлятися на промислових потужностях та експлуатуватися потенційними замовниками.

Електровантажівка від вітчизняного підприємства здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей за повної припустимої маси автомобіля становить 220 кілометрів, а термін експлуатації цієї техніки сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.


Інфографіка: bogdan.ua

Цікаво, що першу українську повністю електричну вантажівку, яка виготовлена для данської компанії Banke Electromotive, “Автоскладальний завод №1“ представив 22 листопада 2018 року.

Тоді основним призначенням вантажівки вважалося її використання зі встановленням спеціального обладнання для збору та доставлення твердих побутових відходів з вулиць європейських міст до місць перероблювання. Електропривід забезпечував відсутність шкідливих викидів в рамках експлуатації в урбанізованій місцевості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua