0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський підписав закон про зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі


Зеленський підписав закон про зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі

Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Закону України “Про державну службу” щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі” (№1086-IX), ухвалений Верховною Радою 16 грудня 2020 року.

“Згідно з документом, державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження терміну перебування на держслужбі приймає суб’єкт призначення щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцем 70-річного віку”, – йдеться в повідомленні на сайті глави держави в середу.

Також, відповідно до закону, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів з метою запобігання поширенню COVID-19, призупинено дію положень Законів “Про державну службу” та “Про центральні органи виконавчої влади” в частині проведення конкурсів на посади державної служби.

У нових органах державної влади, утворених про час дії карантину, відбір на посади державної служби в установленому Кабінетом Міністрів порядку не проводиться, а призначення на посади здійснюється за результатами конкурсу відповідно до положень Закону “Про державну службу”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua