0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінекономіки розповіли, що чекає на ВВП України у 2021 році


У Мінекономіки розповіли, що чекає на ВВП України у 2021 році

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства не відмовляється від прогнозованого зростання валового внутрішнього продукту України на 4,6% у 2021 році.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Читайте також: На тлі локдауну: Мінекономіки прогнозує падіння ВВП у першому кварталі на 3%

“У нас план на 2021 рік – зростання у 4,6%. Він з’явиться завдяки різним факторам. По-перше, в листопаді та грудні ми бачимо відновлення певних секторів. Ми бачимо відновлення галузі будівництва, яке є одним з базових драйверів для всієї економіки. Внутрішній товарообіг зростає – це дуже важливо, тому що означає, що у нас не відбулося падіння обсягів. Тобто, люди переключилися на отримання продукції з інших джерел. Вантажоперевезення – “Укрзалізниця” в листопаді та грудні реєструє зростання перевезення вантажів залізницею”, – сказав він.

Міністр зазначив, що зараз негативні тенденції спостерігаються в таких галузях економіки як пасажироперевезення, трубопровідний транспорт та транспортування газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua