0 800 307 555
0 800 307 555

Банкір назвав біткойн найвигіднішою валютою для зберігання заощаджень у 2021 році


Банкір назвав біткойн найвигіднішою валютою для зберігання заощаджень у 2021 році

Експерт назвав найвигіднішу валюту для зберігання заощаджень у 2021 році.

Про це повідомляє канал “Україна 24” з посиланням на банкіра Ігоря Львова.

“Ми бачимо, що біткойн і криптовалюта в 2020 році зросли в 4 рази. У листопаді-грудні біткойн був 10 800 доларів, а зараз він майже 41 тис. дол. Це говорить про те, що попит на цю валюту зростає. З іншого боку, ми бачимо, чому він зростає: перше – політична невпевненість, яка була в Сполучених Штатах Америки, і друге – пандемія.

На цьому тлі зростання біткойна буде тривати якийсь час. Але потім, ми сподіваємося, пандемія піде на спад, політична складова в США в січні буде вирішена. Я думаю, пригальмує (курс біткойна. — Ред.) на 45-50 тисячах доларів, і буде плавне зростання”, — сказав він.

Також Львов розповів, чи будуть традиційні валюти і золото зростати в ціні в році, що наступив, на тлі криптовалют.

“Звичайно, це питання ставилося ще п’ять років тому, і на нього відповіли. Якщо брати зростання валют в 2020 році, то найбільше зросло золото — воно зросло в ціні майже на 80%. Тобто, якщо ми вклали б гроші і купили золота на 100 доларів 1 січня 2020 року, то 1 січня 2021 року ми б отримали вже 180 доларів. Далі йде євро, потім гривня, і потім — долар.

Якщо ми говоримо про традиційні валюти, звичайно, вони будуть. Тому що криптовалюта більш екзотична. Ми не можемо нею заплатити в магазині, ми не можемо масово закуповувати на неї товари. Є частина населення, яка нею займається, але це більше спекулятивні операції. Але в основному імпортно-експортні операції – це долари, євро. Ну і ми говоримо про золотовалютні запаси, про криптовалютні запаси мова не йде”, — сказав він.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua