0 800 307 555
0 800 307 555

Аеропорт Бориспіль отримає 270 млн євро


Аеропорт Бориспіль отримає 270 млн євро

Європейський інвестиційний банк виділить 270 млн євро держпідприємству міжнародному аеропорту Бориспіль. Кошти спрямують на реалізацію інвестплану щодо вдосконалення інфраструктури та розширенню потужностей.

Про це повідомляється на сайті банку.

Зазначається, що загальна вартість проекту становить 351 млн євро, однак інші джерела співфінансування не уточнюються. Ця операція покривається гарантією ЄС для позик банку за межами Євросоюзу, а організатор робіт має забезпечити виконання будь-яких процедур закупівель відповідно до керівництва ЄІБ із закупівель та правилами держзакупівель ЄС.

В повідомленні банку вказано, що основні роботи включають реконструкцію західної злітно-посадкової смуги (18R-36L), яка експлуатується понад 50 років, та пов’язаної з нею паралельної рульової доріжки, наземного освітлення аеродрому і систем посадки за приладами. Крім того, роботи включають проведення ряду інших робіт, пов’язаних з інфраструктурою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua