Ситуації при співбесіді, коли варто піти з неї — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ситуації при співбесіді, коли варто піти з неї

Особисті фінанси
9944
За яких умов вам варто зупинити розмову та попрощатися з роботодавцем.
Про це йдеться на Work.ua.
Варто покинути співбесіду у тому випадку:
Про вас забули. “Ви прийшли у призначений час, але людини, з якою домовлялися про зустріч, немає на місці. Секретар не запропонував сісти й просить почекати 15 хвилин, потім 10. А за годину каже, що вам треба прийти завтра. Подібне ставлення — явна безвідповідальність і неповага”, – кажуть експерти.
Вимагають документи, персональні або банківські дані. Уся інформація, потрібна роботодавцю на етапі співбесіди, міститься у резюме. Якщо просять або вимагають надати щось більше, ймовірно, ви потрапили до рук шахраїв.
Просять не продати товар, а купити його. “Існує техніка, коли роботодавець дає кандидату ручку, чашку, степлер або будь-який інший предмет і просить продати його на співбесіді. Таке прохання доречне при найманні менеджера з продажу. Але якщо під час бесіди інтерв’юер пропонує вам щось купити — оплатити навчальний курс, заплатити за партію продукції або видрук договорів, чай, то сміливо йдіть. Ви не повинні платити за роботу або купувати посаду”, – пояснюють фахівці.
Умови змінюються по ходу співбесіди. Трапляється, коли роботодавець прикрашає вакансію, щоб залучити більше шукачів з хорошим резюме. Але на співбесіді рекрутер дає задній хід. Роботодавець має бути відвертим з шукачем на всіх етапах рекрутингу, говорити правду.
Вас щось напружує. “Ви й самі не знаєте, що саме. Вам неприємні люди, незатишно в приміщенні, ви відповідаєте машинально і дивитеся на годинник з думкою “Скоріше б це закінчилося”. Перервіть співбесіду, скажіть чесно, що працювати у компанії не зможете, обов’язково вибачтеся”, – радять експерти.
За матеріалами:
Газета по-Українськи
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас