0 800 307 555
0 800 307 555

Понад 10% малих і середніх підприємств можуть піти з ринку через пандемію - ПРООН


Понад 10% малих і середніх підприємств можуть піти з ринку через пандемію - ПРООН

Понад 10% представників малого і середнього бізнесу стоять на межі банкрутства і незабаром можуть зупинити свою діяльність.

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна розповіла постійна представниця Програми розвитку ООН в Україні Дафіна Герчева.

“Необхідно продовжувати надання підтримки малим та середнім підприємствам. Якщо ми подивимося на приватний сектор, зокрема малий і середній бізнес, то понад 10% цих підприємств вже на межі банкрутства і незабаром вийдуть з бізнесу. Вони потребують фінансових стимулів і інших гарантій підтримки, щоб мати можливість продовжувати працювати”, – прокоментувала ситуацію в Україні Герчева.

Вона підкреслила, що в період кризи важливою є розробка напрямків політики для створення робочих місць. Зокрема, з травня в Україні понад 4 мільйони осіб були зареєстровані як безробітні. В ПРООН вважають, що цифра насправді вища через високу частку тіньової економіки.

“Багато людей були змушені звільнитися за власним бажанням, багато хто став безробітним і не має такого прибутку, як раніше”, – розповіла представниця ПРООН.

Вона також зазначила, що існує дуже тонка межа між дотриманням протоколу реагування на коронавірус (карантин, обмежувальні заходи) і забезпеченням нормального функціонування економіки.

На думку Герчевої, повний карантин може нашкодити більше, ніж захистити, а тому потрібно знайти баланс в подальших діях. Однак необхідно забезпечити дотримання всіх заходів щодо запобігання захворюванню, зокрема, носіння масок, дотримання правил особистої гігієни, дотримання соціальної дистанції та інші заходи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua