0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський вніс до Ради законопроєкт про підтримку підприємців під час карантину


Зеленський вніс до Ради законопроєкт про підтримку підприємців під час карантину

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про допомогу підприємцям, які постраждали через карантин.

Про це йдеться на сайті відомства.

Текст самого законопроєкту наразі ще не опублікований. Однак раніше, 24 листопада, президент анонсував допомогу у виді виплат підприємцям 8000 гривень. Аби отримати кошти, необхідно відкрити додаток «Дія», внести дані та додати банківську картку, на яку за декілька днів прийдуть гроші.

Читайте також: Держдопомогу 8 000 грн отримають ФОПи шести категорій КВЕД

Крім того, підприємства отримають одноразову матеріальну допомогу, аби зберегти робочі місця: «Якщо ви власник, наприклад, кавʼярні, і ви не закрились, але скоротили час роботи, нікого не звільнили, проте деяких працівників відправили у вимушені відпустки, тоді для виплат таким працівникам зможете отримати суму, яка пропорційна часу простою у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника».

Підприємства, які припинили роботу через карантин, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників.

Як закрити ФОП 💼

Нагадаємо, крім цього глава держави заявив, що податкові борги сумою до 3060 грн будуть анульовані для 4 млн громадян України. Також планується звільнити 200 тисяч ФОПів першої групи від сплати всіх податків і зборів, включаючи ЄСВ, за умови посилення обмежувальних заходів в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua