0 800 307 555
0 800 307 555

Розрахунки у євро змінюються


Розрахунки у євро змінюються

Маємо важливу інформацію від МПС Mastercard для власників рахунків у євро та для клієнтів, що проводять розрахунки у цій валюті.

З 27 листопада 2020 року припиняються розрахунки у євро – вони будуть автоматично конвертуватися у розрахунки в доларах США. Тобто усі операції за кордоном, в інтернет магазинах та у операторів з іноземними послугами (Uber, Bolt) будуть перераховуватися у валюту долари США.

Приклади розрахунків

Чи буде зміна відчутною? Розберемося на конкретних прикладах, де незалежно від валюти транзакції, будь-який платіж на ресурсах за межами України буде конвертований у долари США:

1. Якщо ваш рахунок у євро
Розрахунок у розмірі 100 євро буде конвертовано у платіж 118,68 доларів США. Після отримання цього розрахунку, ЮнексБанк конвертує його в євро по комерційному курсу і списує 101 євро з вашого рахунку.

2. Якщо ваш рахунок у доларах США
Розрахунок у розмірі 100 євро буде конвертовано у платіж 118,68 доларів США. Після отримання цього розрахунку, банк списує 118,68 доларів США з вашого рахунку.

3. Якщо ваш рахунок у гривні
Розрахунок у розмірі 100 євро буде конвертовано у платіж 118,68 доларів США. Після отримання цього розрахунку, банк конвертує його у гривню по комерційному курсу і списує 3358,64 грн з вашого рахунку.

Отже, відтепер немає нагальної необхідності відкривати розрахункові рахунки у євро – більш вигідно буде мати рахунки у доларах США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua