0 800 307 555
0 800 307 555

"Тедіс Україна" оскаржить рішення апеляційного суду в справі проти АМКУ


"Тедіс Україна" оскаржить рішення апеляційного суду в справі проти АМКУ

Північний апеляційний господарський суд Києва 25 листопада відмовив у задоволенні позову компанії “Тедіс Україна” щодо штрафу Антимонопольного комітету України (АМКУ) в 3,4 млрд грн, компанія планує подати касацію.

“Компанія “Тедіс Україна” не згодна з цим рішенням суду і буде звертатися до Верховного Суду з касаційною скаргою на попередні рішення судів для скасування рішення АМКУ. А це рішення Північного суду вважаємо необґрунтованим і незаконним. Подібне рішення може призвести не тільки до втрат мільярдів податкових надходжень до державного та місцевих бюджетів України, а й до скорочення робочих місць по всій Україні в період коронакризи”, – повідомляється на сайті компанії.

Як повідомлялося, АМКУ наклав штраф у розмірі 6,5 млрд грн за антиконкурентні узгоджені дії на чотирьох виробників сигарет, у тому числі 3,4 млрд грн штрафу на дистриб’ютора “Тедіс Україна”.

“Тедіс Україна” – одна з найбільших українських дистриб’юторських компаній. Штат компанії налічує близько 2,500 тис. співробітників. Регіональна мережа складається з 35 структурних підрозділів по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua