0 800 307 555
0 800 307 555

ВВП Єврозони може впасти на 3% до кінця 2020 року


ВВП Єврозони може впасти на 3% до кінця 2020 року

Незважаючи на оптимізм на 2021 рік, кінець 2020 показує зростання захворюваності на COVID-19 в Європі і може призвести до падіння економіки на 3%.

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на The Wall Street Journal.

Поява нових ефективних вакцин від COVID-19 справляє оптимістичне враження щодо економіки в наступному році, однак кінець цього року досі показує збільшення захворюваності.

Аналітики відзначають, що вакцина навряд чи вплине на макроекономічну траєкторію до середини 2021 року. У разі отримання дозволів на дистрибуцію, виробництво займає час і не може значно вплинути на ситуацію цієї зими.

Аналітик City Index зазначає, що різкі сплески захворюваності і посилення карантину в Європі може швидко збити з курсу крихке відновлення економіки задовго до того, як вакцина набуде великого поширення.

Досі незрозуміло, скільки часу потребуватиме економіка для повного відновлення. Однак фактор часу, якого вимагає розробка систем постачання вакцин, їх виробництво, безумовно, відстрочить оптимістичне бачення на 2021.

Також щеплення відбуваються в два етапи з різницею в 21 день, тобто знадобиться близько місяця для забезпечення повного захисту організму щеплених, що ще більше зміщує точку, коли обмеження можуть бути послаблені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua