0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін на рік продовжив підвищені мита на російські товари


Кабмін на рік продовжив підвищені мита на російські товари

Кабінет міністрів продовжив до кінця 2021 року чинність своєї постанови від 30 грудня 2015 року, якою було введено підвищені імпортні мита на товари з Росії.

Відповідну постанову було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду.

«Проектом пропонується продовжити до 31 грудня 2021 року застосування пільгових ставок ввізного мита, встановлених Митним тарифом України та піднятих до рівня ставок режиму найбільшого сприяння Всесвітньої організації торгівлі щодо товарів, країною походження яких є РФ», – сказано в пояснювальній записці до документа.

16 грудня 2015 року президент Російської Федерації підписав указ «Про призупинення Російською Федерацією дії Договору про зону вільної торгівлі щодо України», а 25 грудня Рада федерації РФ схвалила федеральний закон «Про припинення Російською Федерацією дії Договору про зону вільної торгівлі стосовно України».

У грудні 2015 року Кабінет міністрів затвердив низку торговельних контрзаходів щодо російських товарів, а також затвердив перелік російських товарів, заборонених до імпорту в Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua