0 800 307 555
0 800 307 555

Перевірки небанківських установ: НБУ пропонує оновлений проєкт Положення


Перевірки небанківських установ: НБУ пропонує оновлений проєкт Положення

Національний банк пропонує для громадського обговорення доопрацьований проєкт Положення про інспекційні перевірки небанківських фінустанов.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Національний банк України з 24 листопада 2020 року розпочинає громадське обговорення доопрацьованого проєкту положення для вдосконалення порядку проведення перевірок учасників ринків. Національний банк врахував необхідність оптимізації внутрішніх процесів в рамках здійснення нагляду за ринками небанківських фінансових послуг. Обговорення триватиме один місяць.

Цим Положенням Національний банк має намір врегулювати такі питання як: види інспекційних перевірок, порядок організації та проведення інспекційних перевірок, склад інспекційної групи, права та обов’язки членів інспекційної групи, права та обов’язки керівників і працівників об’єкта перевірки тощо.

“Ухвалення запропонованого положення дозволить: врегулювати порядок проведення інспекційних перевірок, забезпечити прозорість цього процесу, дати можливість учасникам реалізувати право на ознайомлення з результатами інспекційної перевірки та надання відповідних пояснень або заперечень (при необхідності)”, – йдеться в повідомленні.

Це положення має на меті скасувати чинні розпорядження Нацкомфінпослуг від 21 січня 2019 року № 102 “Про затвердження уніфікованих форм актів, складених за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері господарської діяльності з надання фінансових послуг” та розпорядження від 31 жовтня 2019 року № 2181 “Про затвердження змін до уніфікованої форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), що ліцензуються”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua