0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємства групи "ТАС" Тігіпка випустили облігації майже на 2 млрд грн


Підприємства групи "ТАС" Тігіпка випустили облігації майже на 2 млрд грн

Підприємства групи “ТАС” Сергія Тігіпка з урахуванням ситуації на фінансовому ринку вирішили випустити корпоративні облігації на загальну суму 1 млрд 885 млн грн і EUR3 млн, повідомив директор департаменту міжнародних проектів групи Роман Гороховських.

“Цього року було прийнято рішення випустити новий для групи інструмент, який в даній ринковій ситуації має перспективи і може бути оптимальним, – корпоративні облігації”, – сказав він на Ukrainian CFO Forum 2020 на Києві, який пройшов днями.

“З’являється якийсь розрив і якась можливість між ставками, за якими клієнти банків хотіли б розміщуватися, і ставками, за якими компанії групи можуть залучити фінансування”, – пояснив Гороховських, що відповідає в групі “ТАС” за залучення зовнішнього фінансування.

Він зазначив, що з урахуванням наявності в групі “ТАС” підприємств з різних секторів, потенційні інвестори мають досить хороший вибір і є можливість з кожним інвестором узгодити індивідуальні умови і прибутковість.

На думку директора департаменту, ймовірні покупці корпоративних облігацій підприємств групи “ТАС” – ті, “хто знає нашого акціонера і групу, хто розміщує пасиви в банках групи”. “Ризики практично ті ж, позаяк власник той же, але прибутковість підприємства можуть запропонувати вищу”, – зазначив Гороховських.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua