0 800 307 555
0 800 307 555

Ринок споживчих 5G-послуг перевищить $30 трлн через 10 років - дослідження


Ринок споживчих 5G-послуг перевищить $30 трлн через 10 років - дослідження

Обсяг ринку споживчих послуг на базі мереж п’ятого покоління (5G) може досягти $31 трлн до 2030 року.

Про це йдеться в дослідженні Harnessing the 5G Consumer Potential, проведеному дослідницьким підрозділом ConsumerLab компанії Ericsson.

За даними дослідження, безпосередньо оператори можуть заробити на 5G-послугах $3,7 трлн, причому дохід може бути більше в разі появи супутніх послуг.

Згідно з дослідженням, до 2030 року на одних тільки цифрових послугах оператори можуть заробити $131 млрд, завдяки активному просуванню різних сценаріїв використання технологій 5G і пакетних пропозицій.

Повідомляється, що майже половину цієї суми (40%) складуть витрати абонентів на 5G-послуги з використанням відео, технологій доповненої і віртуальної реальності (AR і VR), а також ігри.

При цьому очікується, що більшу частину витрат абонентів до 2030 року складуть послуги з ефектом доповненої реальності, в числі яких гри, шопінг і освітні програми.

Автори дослідження прогнозують, що завдяки завчасному формуванню попиту споживачів на 5G-послуги можна буде досягти зростання ARPU на 34%.

Водночас, пандемія коронавірусу негативно позначилася на готовності абонентів підвищувати витрати заради 5G-послуг. Якщо на початку року середній користувач був готовий збільшити витрати на 20% заради 5G, то за цей рік цей показник скоротився до 10%. Як і раніше, збільшити свої витрати на 20% готові близько третини абонентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua