654
АМКУ наклав 30 мільйонів штрафу на виробників молочних продуктів
— Фондовий ринок
Антимонопольний комітет оштрафував 5 виробників молочних продуктів за використання назви “солодковершкове масло” на продукції, що містить немолочні жири.
Про це повідомляє прес-служба Комітету.
“Відповідно до держстандарту (ДСТУ 4399:2005) масло повинно містити в своєму складі виключно молочний жир. Будь-які інші домішки – такі, як рослинний жир – одразу позбавляють продукт назви “вершкове масло”, – кажуть у відомстві.
Така інформація вводить в оману споживачів та порушує закон про захист від недоброчесної конкуренції.
За даними АМКУ, деякі виробники допускали частку немолочних жирів до 100%.
Наразі повідомляється про штраф чотирьом підприємствам: ТОВ “Богодухівський молзавод”, ТОВ “Малороганський молочний завод”, ТОВ “Гайсинський молокозавод”, ПП “Сімол”.
АМКУ зазначає, що фальсифікацією “молочки” займалось більше підприємств, і розгляд у цих справах вже завершується.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Fitch знизило рейтинг Euroclear через плани ЄС щодо заморожених активів рф
Revolut у Великій Британії запускає власного мобільного оператора
Експерти прогнозують зростання ринків передбачень у 5 разів
США пом’якшили санкції трьом білоруським компаніям з виробництва калію
Акції європейських оборонних компаній падають на тлі мирних переговорів України
Nasdaq планує перейти на цілодобові торги
