0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін відреагував на заяву про безвіз Євросоюзу через скандальне рішення КСУ


Кабмін відреагував на заяву про безвіз Євросоюзу через скандальне рішення КСУ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишин заявила, що певним силам всередині країни не вдасться зупинити безвізовий режим з Європейським Союзом.

Читайте також: Рішення КСУ загрожує безвізу, – Євросоюз

Про це йдеться в її заяві щодо рішення Конституційного Суду і його ймовірного впливу на безвізовий режим, взаємини з ЄС і НАТО.

«Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську і євроатлантичну інтеграцію України, і одночасно позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться!” – підкреслила віце-прем’єр.

Вона заявляє, що обставини, в яких ухвалювалися недавні рішення Конституційного Суду, викликають питання і обурення.

“Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз йде робота з Венеціанською комісією, повинна бути доведена до логічного завершення. Сьогодні Президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО для вирішення відповідних питань”, – зазначила Стефанишина.

Крім того, за її словами, Президент вже заявив, що скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства».

«Зі свого боку уряд також вживає заходів, які виключать зупинки вже розпочатих реформ, включаючи ті, що є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України”, – повідомила Стефанишин.

Вона підкреслила, що курс України в ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції України.

Довідка Finance.ua:

  • 28 жовтня через рішення КС Нацагентство з питань запобігання корупції закрило доступ до Єдиного державного реєстру декларацій.
  • 28 жовтня в Європейському Союзі нагадали, що надання фінансової допомоги Україні пов’язане з незалежними, ефективними та вільними від політичного тиску антикорупційними органами.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua