0 800 307 555
0 800 307 555

Викрито діяльність товариства, яке створило фіктивні підприємства для легалізації злочинних доходів


Викрито діяльність товариства, яке створило фіктивні підприємства для легалізації злочинних доходів

Податківцями викрито схему незаконного заволодіння бюджетними коштами у розмірі 3,7 млн грн шляхом завищення вартості ремонтних робіт, які виконувало товариство за укладеними з державним підприємством договорами.

Про це пише Державна податкова служба України

При цьому товари для виконання ремонтних робіт не були поставлені, і товариством фактично не понесено витрати на зазначену суму.

Як з’ясували працівники підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Черкаській області, перерахування коштів здійснювалося товариством на рахунки суб’єктів господарської діяльності з ознаками «транзитності». Вони, у свою чергу, в подальшому перераховували їх на рахунки суб’єктів господарювання з ознаками «фіктивності» у вигляді оплати за поставку товарів.

Такі дії мають ознаки легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, через створення штучного ланцюга з суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, у яких наявна невідповідність проведених фінансових операцій змісту діяльності.

Вказані матеріали передано до правоохоронних органів для приєднання до кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ст. 191 КК України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Опитування
В Контексті Finance.ua