0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінекономіки підрахували, в яку суму обходяться безвідсоткові кредити для аграріїв


У Мінекономіки підрахували, в яку суму обходяться безвідсоткові кредити для аграріїв

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України профінансувало безвідсоткові кредити в розмірі до 500 тис. грн для аграріїв на загальну суму майже 32 млн грн.

Про це повідомив заступник міністра Тарас Висоцький на своїй сторінці у FACEBOOK.

“Профінансовані заявки подані фермерами України на отримання безвідсоткових кредитів в розмірі до 500 тис. грн, які були прийняті за результатами розгляду комісії. Для нас критично важливо забезпечити доступне фінансування для українських фермерів. Програма, яка дає можливість отримати безвідсоткового кредиту терміном на 5 років, є надзвичайно важливою”, – ідеться в повідомленні.

Зокрема, за програмою надання кредитів через Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) виплачено 28,24 млн грн, за програмою здешевлення кредитів для фермерів – 3,57 млн грн.

Довідка Finance.ua:

  • На програму державної підтримки АПК у держбюджеті-2020 закладено 4 мільярди гривень, а також додаткові 240 мільйонів гривень на створення фонду часткового гарантування кредитів під купівлю землі.
  • З цієї суми 1,2 мільярда гривень передбачено на програму компенсації кредитів, 1 мільярд гривень – на часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання, 1 мільярд гривень – на підтримку тваринництва, а також по 400 мільйонів гривень на садівництво та фермерство.

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua