0 800 307 555
0 800 307 555

Ми запускаємо Neobank, аналогів якому немає в Україні, – Олена Сосєдка


Глобальний карантин стимулює фінтех-галузь усе більше йти в Інтернет. Навіть найконсервативніші клієнти відкривають для себе онлайн-транзакції, а ринок демонструє активну динаміку розвитку.

24 жовтня в рамках панелі Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up, присвяченій необанкінгу, фінтех-інфлюенсер і власниця CONCORDBANK Олена Сосєдка поділилася подробицями виводу на ринок нового продукту команди – цифрового банку NEOBANK:
«Зараз ми вийшли на стадію тестування наших нових продуктів серед клієнтів CONCORDBANK і вже дуже скоро презентуємо всі можливості NEOBANK для широкої аудиторії як у b2b, так і в b2c сегментах. Аналогів нашого продукту в Україні ще немає».

Крім того, Олена зазначила, що Україна сьогодні випереджає багатьох європейських країн у частині розвитку фінансових технологій:

«Українцям не вистачає можливості купувати акції й облігації інших країн у додатку, не встаючи з робочого місця. Але для цього необхідно провести додаткові законодавчі зміни. У всіх інших онлайн-операціях, таких як p2p-перекази, відкриття рахунків, платежі та обмін валют, ми технологічні, і багато європейських банків могли б позаздрити нам у цьому».

Нагадаємо, що CONCORDBANK став першим серед недержавних банків, хто запустив інтернет-еквайринг Concord Pay з опціями від Apple Pay і Google Pay, що дозволило лідерам українського онлайн-бізнесу вдвічі підвищити конверсію своїх торгових майданчиків. Також він увійшов у топ-10 найуспішніших банків країни в категоріях «Інтернет-банкінг» та «Мобільний банкінг» на премії FINANCIAL CLUB AWARDS 2019.

Конференція Digital Banking Conference & First FinTech Stand Up була організована Українською фінтех асоціацією за підтримки Mastercard.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Конкорд
Опитування
В Контексті Finance.ua