0 800 307 555
0 800 307 555

У Китаї на аукціоні за рекордну суму продали телефонний номер


У Китаї на аукціоні за рекордну суму продали телефонний номер

У Китаї на аукціоні продали телефонний номер 77777777. Він приніс власникові майже 600 тисяч доларів США.

Про це пише китайське видання My drivers.

У 2013 році пан Лі отримав партію будівельних матеріалів, і не зміг оплатити товар, заборгувавши близько 90 тисяч доларів. Постачальник, містер Ван, чекав п’ять років, а потім подав позов до народного суду міста Мішань. Суд зобов’язав Лі повернули борг, але грошей той не мав. У 2020 році Ван пішов у Національну судову систему розслідування і контролю за примусовим стягненням грошей, проте Лі запевняв, що у нього немає ні грошей, ні майна, продаж якого міг би цілком покрити борг. Проте, сам того не усвідомлюючи, він помилявся.

Читайте також: Шахраї масово беруть кредити на чуже ім’я: два способи захистити свої документи

Боржнику загрожувала кримінальна справа, максимальне покарання за якою – смертна кара. Суд вважав, що Лі навмисно відмовляється від погашення боргу і збирався застосувати до нього максимально сувору міру покарання.

Серед майна пристави знайшли телефонний номер 77777777. Його вилучили та виставили на публічний аукціон. Лі навіть не міг припустити, що його номер коштує так дорого. Покупець, що побажав залишитись анонімним, заплатив 600 тисяч доларів за лот. Це дозволило Лі розплатитись з боргами, вирішити інші фінансові проблеми, які накопичилися за останні роки, і стати відносно багатою людиною — на його рахунку залишилося ще близько 500 000 доларів.

Лі заявив, що цей номер дістався йому багато років тому абсолютно безкоштовно і випадково.

600 тисяч доларів – не найбільша ціна, яку платили за телефонний номер. У 2006 році номер 6666666 був проданий в Китаї за 2,75 мільйона доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua