0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla відкликає близько 30 тис. автомобілів в Китаї через проблеми з підвіскою


Tesla відкликає близько 30 тис. автомобілів в Китаї через проблеми з підвіскою

Американський виробник електромобілів Tesla Inc. відкликає з китайського ринку близько 30 тис. автомобілів Model S і Model X у зв’язку з виявленими в них проблемами з підвіскою.

Компанія відкликає машини, вироблені за межами КНР в період з вересня 2013 року по січень 2018 року, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані державного управління з регулювання ринку (State Administration for Market Regulation) КНР.

За інформацією регулятора, в автомобілях Tesla виявлено два різні типи проблем з підвіскою, причому в деяких машинах відразу обидва.

Відкликанню підлягає основна маса автомобілів, проданих Tesla в Китаї за останні роки. Автовиробник почав випускати машини на своєму підприємстві в Шанхаї на початку 2020 року, і після цього імпорт його машин в КНР становить лише кілька сотень на місяць.

Шанхайське підприємство Tesla здатне виробляти 200 тис. автомобілів на рік. Протягом декількох місяців виробництво машин на цьому підприємстві досягало 11 тис. на місяць, а у вересні опустилося нижче за цю позначку – до 10,881 тис., свідчать дані державного порталу China Automotive Information Net.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua