0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla відкликає електрокари Model Y для програмного оновлення


Tesla відкликає електрокари Model Y для програмного оновлення

Компанія Tesla і Національне управління безпекою руху на трасах США (NHTSA) підтвердили, що деякі автомобілі Model Y були відкликані через несправність стоп-сигналу автопричепа. Про це повідомляє портал ITC.ua.

“Компанія Tesla відкликає деякі автомобілі Model Y 2020 року, оснащені загальним заднім ліхтарем і опцією буксирувального пристрою. Помилка програмного забезпечення перешкоджає увімкненню стоп-сигналів причепа. Таким чином, ці автомобілі не відповідають вимогам Федерального стандарту безпеки автотранспортних засобів №108 “Ліхтарі, світловідбиваючі пристрої і пов’язане з ними обладнання”. Відкликанню підлягають 2567 автомобілів Model Y, які були випущені в цьому році”, – зазначає NHTSA.

Читайте також: Tesla збільшила запас ходу в трьох версіях Model 3

Зазначається, що оскільки проблема полягала в програмній помилці, то її усунення не потребуватиме суттєвих переробок.

“Фактично, усунути проблему можна за допомогою бездротового програмного оновлення. Tesla вже випустила його і повідомить клієнтів, яких стосується ця проблема. При цьому немає необхідності привозити автомобілі в сервісні центри для усунення помилки. Виправлення вже міститься в оновленні прошивки 2020.36.12 і новіших версіях, які вже встановлені на більшості автомобілів Model Y”, – повідомляє видання.

Фото: itc.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua